Zasłony

Sortuj wg:

Zasłony

  Dobrze dobrane, piękne zasłony i nie tylko uzupełnią powieszone firany, ale uczynią przytulniejszym wnętrza Państwa mieszkań i upiększą okna .

Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów nie tylko firan, ale i zasłony gotowe oraz tkaniny zasłonowe wysokiej jakości w bogatej kolorystyce oraz modnych wzorach na wszelkie okna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przejrzenia naszej strony. Wszystkie nasze produkty szyte są na naszej pracowni. Posiadamy zasłony do salonu, zasłony do kuchni, zasłony młodzieżowe i zasłony do pokoju dziecięcego.

Dostępne są zasłony w pasy, zasłony w kwiaty jak i zasłony w jednolitej kolorystyce. Do zakupionych zasłon można dobrać również firany. Wysokość zasłon możemy dopasować do Państwa zamówienia, ponieważ oferujemy również usługę skracania. Możecie również wybrać dogodny dla siebie sposób wieszania zasłony jak i firany. Dostępne są gotowe firany i gotowe zasłony na taśmie marszczącej, zasłony na taśmie tunelowej a także firany i zasłony na przelotkach, czyli tzw. „kółkach”. Cena produktu będzie uzależniona również od sposobu wieszania.

Zasłony pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również pozwalają zaciemnić wnętrza pomieszczeń. Taką funkcję pełnią zasłony zaciemniające typu blackout. Tego rodzaju zasłony są obecnie bardzo popularne i sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach hotelowych jak i mieszkaniach prywatnych. Zasłony zaciemniające dostępne są w bogatej kolorystyce, a cena jest atrakcyjna.

Do naszych produktów oferujemy również możliwość doszycia poszewek na poduszki. Zasłony można również zamówić z dodatkowymi wiązaniami. Z tkaniny zasłonowej można zamówić również inne produkty jak dopasowane kolorystycznie obrusy i bieżniki. Cena zostanie indywidualnie dla Państwa policzona. O wszelkie informacje możecie pytać Państwo telefonicznie oraz e -mailowo.

Wybór naszych produktów jest bardzo szeroki. Uszyte na wymiar, gotowe zasłony i firany dostarczymy prosto Państwa domu. Chętnie też udzielimy wszelkich informacji dotyczących doboru zasłon i firan. Indywidualna obsługa klienta oraz dokonywanie wycen odbywa się najczęściej drogą e-mailową. Cena niestandardowego produktu może być wyliczona na indywidualne zapytanie klienta.

Przy każdym produkcie znajdziecie Państwo informacje dotyczące możliwości skracania. Cena skracania często jest wliczona w cenę produktu.

Jeśli potrzebujecie Państwo informacji dotyczących szycia na wymiar, również chętnie udzielimy porady i dokonamy indywidualnej wyceny. Indywidualna obsługa klienta zarówno telefoniczna jak i e-mailowa jest z naszej strony jak najbardziej możliwa. Chętnie podejmiemy się dodatkowych usług szycia zasłon na Państwa życzenie. Wszystkie nasze produkty firany i zasłony, poszewki itp. powstają na naszej pracowni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Znajdziesz u nas wszystko do ozdobienia każdego okna.